| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC NetBotz 0-5V Cable - 15 ft võrgukaabel Must 4,5 m | €121.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 4,5 m |
| Toote värv | Must |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Muud funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | RJ-45 |
| Mõõdud (l x s x k) | 146 x 187 x 19 mm |
| Pakendi pikkus | 16,4 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 150 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 232 mm |
| Pakendi kõrgus | 48 mm |
| Pakendi kaal | 270 g |