Tootja: AISENS
Mudel: A146-0337
EAN: 8436574703900
AISENS A146-0337. Kaabli pikkus: 5 m, Kaablistandard: Cat7, Kaabli kate: S/FTP (S-STP), Pistmik 1: RJ-45, Pistmik 2: RJ-45, Pistmikukontaktide kate: Kuld, Andmeedastuskiirus: 10000 Mbit/s
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A146-0337 võrgukaabel Hall 5 m Cat7 S/FTP (S-STP) | €6.31 |
|
www.gangaelectronica.es |
Cable de Red RJ45 S/FTP Aisens A146-0337 Cat.7/ 5m/ Gris | €7.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Kaablistandard | Cat7 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Hapnikuvaba vasesulam |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| Ethernet-liidese tüüp | 10 Gigabit Ethernet, Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 26 |
| Andmeedastuskiirus | 10000 Mbit/s |
| Sagedus | 600 MHz |
| Snagless kaabliümbris | |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | ANSI / TIA / EIA 568-B-1, ISO/IEC 11801:2002, IEC 60332-1-2 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 15 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 192 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |