Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sertifikaat | ANSI, TIA, EIA 568-B-1, Cat6, ISO, IEC 11801 Clase E (2nd Edition), Cenelec EN 50173-1, IEC 61156-5, Cenelec EN 50288-6-1, IEC 61156-6, Cenelec EN 50288-6-2, IEC 60332 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi sügavus | 310 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |