| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Bobina de Cable RJ45 para Exteriores UTP AWG23 Aisens A135-0751 Cat.6/ 305m/ Impermeable/ Negro | €84.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Must |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 10,7 kg |
| Pakendi ruumala | 25200 cm³ |
| Pakendi tüüp | Pool |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 315 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 315 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 29767,5 cm³ |