Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 500 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | Ei |
| Pistmik 2 | Ei |
| Konnektor 1 sugu | Ei |
| Konnektor 2 sugu | Ei |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Sertifikaat | ANSI / TIA / EIA 568-B- 1, CAT6, ISO/IEC 11801 CLASS E (2nd Edition), CENELEC EN 50173-1, IEC 61156-5, CENELEC EN 50288-6-1, IEC 61156-6, CENELEC EN 50288-6-2. Resistance to the propagation of flames according to IEC 60332-1-2 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi sügavus | 380 mm |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi kaal | 14 kg |
| Pakendi ruumala | 38988 cm³ |
| Pakendi tüüp | Pool |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 400 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 46400 cm³ |