| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A135-0663 câble de réseau Bleu 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €152.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Sinine |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Juhtme tuletundlikkuse klass | Dca |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet, Gigabit Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 1000 Mbit/s |
| Power over Ethernet tugi | |
| Sertifikaat | CPR Dca-s2,d2 ,a1 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 420 mm |
| Pakendi sügavus | 420 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 13,5 kg |
| Pakendi ruumala | 37044 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 470 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 440 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 440 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 13,5 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 2 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 90992 cm³ |