| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A135-0660 câble de réseau Gris 100 m Cat6 U/UTP (UTP) | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 100 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Kaabli kuju | Ümmargune |
| Kaabli materjal | Vasetatud alumiinium (CCA) |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi kaal | 3,6 kg |
| Pakendi ruumala | 7290 cm³ |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 425 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 280 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 34510 cm³ |