| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Bobina de Cable RJ45 LSZH Aisens A135-0273 Cat.6/ 305m/ Gris | €163.90 |
|
www.efecto2000.es |
AISENS A135-0273 võrgukaabel Hall 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €168.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sertifikaat | ANSI, TIA, EIA 568-B-1, Cat6, ISO, IEC 11801 Clase E (2nd Edition), Cenelec EN 50173-1, IEC 61156-5, Cenelec EN 50288-6-1, IEC 61156-6, Cenelec EN 50288-6-2 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Ei sisalda | Halogeen |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi sügavus | 380 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 11,2 kg |