| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A133-0193 võrgukaabel Roheline 0,5 m Cat5e U/UTP (UTP) | €3.00 |
|
www.gangaelectronica.es |
Cable de Red RJ45 UTP Aisens A133-0193 Cat.5e/ 50cm/ Verde | €4.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,5 m |
| Kaablistandard | Cat5e |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Roheline |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T(X) |
| Ethernet-liidese tüüp | Kiire Ethernet |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Andmeedastuskiirus | 100 Mbit/s |
| Isehäälestuv | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 10 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 22 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |