| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6121 võrgukaabel Hall 500 m Cat6a F/UTP (FTP) | €591.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 500 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | F/UTP (FTP) |
| Toote värv | Hall |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Polüvinüülkloriid (PVC) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -15 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 7,5 mm |
| Kaal | 60 kg |