| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6115 võrgukaabel Violetne 500 m Cat6a U/UTP (UTP) | €480.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 500 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Violetne |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| Kaabli tüüp | Kaablirull |
| Kaabli klass | Ea |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23/1 |
| Sagedus | 500 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 75 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |