| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6003 võrgukaabel Lilla 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €218.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 305 m |
| Kaablistandard | Cat6 |
| Kaabli kate | U/UTP (UTP) |
| Toote värv | Lilla |
| Pistmik 1 | |
| Pistmik 2 | |
| Konnektor 2 sugu | |
| Konnektor 1 sugu | |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Elektrijuhi liik | Kõva |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 250 MHz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -15 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 5,1 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Pool |