| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT FB8001 võrgukaabel Kollane 1 m Cat8 S/FTP (S-STP) | €42.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Kaablistandard | Cat8 |
| Kaabli kate | S/FTP (S-STP) |
| Toote värv | Kollane |
| Pistmik 1 | RJ-45 |
| Pistmik 2 | RJ-45 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pistmikukontaktide kate | Kuld |
| Ühendusklemmi kaitse | |
| Ühendusklemmi kaitsme materjal | Alumiinium |
| Mantli materjal | Madala suitsu null halogeen (LSZH) |
| Kaabli materjal | Vask |
| AWG-juhtme läbimõõt | 24 |
| Sagedus | 2000 MHz |
| Snagless kaabliümbris | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |