Tootja: Schneider Electric
Mudel: VDICD62X228
EAN: 3606481320193
Schneider Electric VDICD62X228. Kaabli pikkus: 500 m, Kaablistandard: Cat6a, Kaabli kate: U/FTP (STP)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Schneider Electric VDICD62X228 võrgukaabel Sinine 500 m Cat6a U/FTP (STP) | €2159.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 500 m |
| Kaablistandard | Cat6a |
| Kaabli kate | U/FTP (STP) |
| Toote värv | Sinine |
| Kaabeldustehnoloogia | 10GBase-T |
| AWG-juhtme läbimõõt | 23 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Väline läbimõõt | 7,1 mm |
| Kaal | 97 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |