Tootja: TP-Link
Mudel: TL-ANT2408CL V1
EAN: 0079531962903
TP-Link TL-ANT2408CL. Antennivõimenduse tase (maksimaalne): 8 dBi, Sagedusriba: 2.4 GHz, Näivtakistus: 50 Ω. Antenni tüüp: Mitmesuunaline antenn, Antennipistmiku tüüp: RP-SMA, Polariseerimine: Vertikaalne polarisatsioon
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
TP-LINK TL-ANT2408CL notranja WLAN antena 8dBi RP-SMA | €6.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Antennivõimenduse tase (maksimaalne) | 8 dBi |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| Näivtakistus | 50 Ω |
| Vertikaalse kiire laius | 15 ° |
| Horisontaalse kiire laius | 360 ° |
| Funktsioonid | |
| Antenni tüüp | Mitmesuunaline antenn |
| Antennipistmiku tüüp | RP-SMA |
| Polariseerimine | Vertikaalne polarisatsioon |
| Seisulaine suhe (VSWR) | 1,92: 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |