Tootja: Ranex
Mudel: 10.010.52
EAN: 8711387095139
Ranex 5000.332. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Tarviku/korgi tüüp: GU10, Pirnide arv: 1 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 66 mm, Sügavus: 95 mm, Kõrgus: 800 mm. Kogus pakis: 1 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | |
| Kaitseklaas | I |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Garaaž, Aed |
| Kinnituse tüüp | Eenduv |
| Klaasi värv | Läbipaistev |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Autonoomne režiim | |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | GU10 |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | |
| Pirni tüüp | LED |
| Pirni võimsus | 3 W |
| Valguse värv | Soe valge |
| Kiirgusnurk | 110 ° |
| Värvitemperatuur | 3000 K |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Samaväärne pirni võimsusega | 25 W |
| Ergonoomika | |
| Kaugjuhitav | |
| Hämardi | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 66 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 800 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A+ |