Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514476950
EAN: 8719514476950
Philips Välisvalgustid. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP44. Tarviku/korgi tüüp: Mittevahetatav(ad) pirn(id), Pirni tüüp: LED, Valgusvoog: 255 lm. Aku pinge: 4 V, AC-sisendpinge: 4 B, AC-sisendsagedus: 4 B. Laius: 158 mm, Sügavus: 184 mm, Pikkus: 184 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 21,5 mm, Pakendi sügavus: 17,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
PHILIPS TYLA IR WALL AN 1X1.2W 40K SOLAR | €75.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | Jah |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Esikülg |
| Integreeritud andurid | Päeva/öö andur |
| Asendatav valgusallikas | Ei |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Kaitseomadused | Roostekindel, Tolmukindel |
| Kvaliteetne preemium materjal | Y |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Värvitemperatuur (maks) | 4000 K |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Värvitemperatuur (min) | 4000 K |
| Valgusvoog | 255 lm |
| Mitmesuunalised valguskiired | Ei |
| Asenduspirni võimsus (max) | 1,2 W |
| Täielik valgusvoog | 250 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Ei |
| Tuhmistatav | Ei |
| Hajuva valguse efekt | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 21,5 mm |
| Pakendi sügavus | 17,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi netokaal | 650 g |
| Pakendi kogukaal | 1 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 158 mm |
| Sügavus | 184 mm |
| Pikkus | 184 mm |
| Kõrgus | 188 mm |
| Võimsus | |
| Aku pinge | 4 V |
| AC-sisendpinge | 4 B V |
| AC-sisendsagedus | 4 B Hz |
| Energiatõhususe klass | A |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| LED-mooduli garantii | 5 aasta(t) |
| Pakendi sisu | |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Ei |
| Keskosa kuulub komplekti | Ei |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929003260501 |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 700 g |