Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514417595
EAN: 8719514417595
Philips Välisvalgustid. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Hall, Valge, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP44. Pirni tüüp: LED, Valguse värv: Soe valge, Pirni eluiga: 25000 h. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, Energiatõhususe klass: E. Laius: 84 mm, Sügavus: 171 mm, Pikkus: 171 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 18 mm, Pakendi sügavus: 9,5 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Kaitseklaas | II |
| Veekindel | Jah |
| Sobib üles-/allapidi paigaldamiseks | Ei |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Asendatav valgusallikas | Jah |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Kaitseomadused | Roostekindel, Tolmukindel |
| Kaasaskantav | Ei |
| Kvaliteetne preemium materjal | Y |
| Kulumiskindel hea kvaliteediga materjal | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| USB-laadija | Ei |
| Energiatõhususe klass | E |
| Lambid | |
| Pirni tüüp | LED |
| Valguse värv | Soe valge |
| Pirni eluiga | 25000 h |
| Kiirgusnurk | 110 ° |
| Värvitemperatuur (min) | 2700 K |
| Valgusvoog | 450 lm |
| Värvitemperatuur (maks) | 2700 K |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Mitmesuunalised valguskiired | Ei |
| Valgustehnoloogia | |
| Suunatud valguskiired | Ei |
| Täielik valgusvoog | 450 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Ei |
| Tuhmistatav | Ei |
| Hajuva valguse efekt | Jah |
| Pööratav igas suunas | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 18 mm |
| Pakendi sügavus | 9,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 23 mm |
| Pakendi netokaal | 420 g |
| Pakendi kogukaal | 510 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 84 mm |
| Sügavus | 171 mm |
| Pikkus | 171 mm |
| Kõrgus | 215 mm |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Ei |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Ei |
| Keskosa kuulub komplekti | Ei |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Funktsioonid | |
| Reguleeritav kõrgus | Ei |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929003187801 |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | E |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 420 g |