Tootja: Philips by Signify
Mudel: 17473/30/PN
EAN: 8718696176740
Philips Seinavalgusti. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium. Tarviku/korgi tüüp: E27, Pirnide arv: 1 pirn(id), Ühilduva pirni energiaklass: D, E. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 220 mm, Sügavus: 175 mm, Pikkus: 175 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 21 mm, Pakendi sügavus: 155 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | Jah |
| Kaitseklaas | I |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Valgustuse stiil | Heritage |
| Integreeritud andurid | Liikumisandur |
| Asendatav valgusallikas | Jah |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Ei |
| Valgustehnoloogia | |
| Ühilduva pirni energiaklass | D, E |
| Asenduspirni võimsus (max) | 60 W |
| Silmade mugavus | Ei |
| Ergonoomika | |
| Tuhmistatav | Ei |
| Dimmerdatav | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 21 mm |
| Pakendi sügavus | 155 mm |
| Pakendi kõrgus | 26 mm |
| Pakendi kaal | 1,16 kg |
| Pakendi netokaal | 960 g |
| Pakendi kogukaal | 1,16 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 175 mm |
| Pikkus | 175 mm |
| Kõrgus | 370 mm |
| Kaal | 955 g |
| Muud funktsioonid | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, A++, B, C, D, E |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915006002701 |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 1,14 kg |