Tootja: Philips by Signify
Mudel: 17352/93/P0
EAN: 8718696158982
Philips myGarden Seinavalgusti. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Söehall, Valge, Korpuse materjal: Alumiinium, Klaas. Tarviku/korgi tüüp: Mittevahetatav(ad) pirn(id), Pirnide arv: 2 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 175 mm, Sügavus: 264 mm, Pikkus: 264 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 211 mm, Pakendi sügavus: 860 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Söehall, Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Klaas |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Kaitseklaas | II |
| Veekindel | |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Valgustuse stiil | Modernne |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Tootedisain | Modern |
| Asendatav valgusallikas | |
| Kulumiskindel hea kvaliteediga materjal | |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Autonoomne režiim | |
| Toitenõuded | Range 220 V–240 V 50-60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Energiatõhususe klass | F |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Pirnide arv | 2 pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Koguvõimsus | 9 W |
| Pirni võimsus | 4,5 W |
| Valguse värv | Soe valge |
| Pirni pinge | LED V |
| Pirni eluiga | 30000 h |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Valgustehnoloogia | LED |
| Samaväärne pirni võimsusega | 35 W |
| Väikepinge | |
| Energiasäästlik | |
| Täielik valgusvoog | 1000 lm lm |
| Silmade mugavus | |
| Ergonoomika | |
| Tuhmistatav | |
| Dimmerdatav | |
| Kaugjuhitav | |
| Hämardi | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 211 mm |
| Pakendi sügavus | 860 mm |
| Pakendi kõrgus | 321 mm |
| Pakendi kaal | 2,15 kg |
| Pakendi netokaal | 1,99 kg |
| Pakendi kogukaal | 2,15 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 264 mm |
| Pikkus | 264 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Included bulb energy efficiency class (old) | F |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696228159 |
| Sobib kokku enamiku valgusregulaatoritega | Jah |
| LED-mooduli garantii | 5 aasta(t) |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005382501 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696158982 |
| Tehnilised andmed | |
| Aiaala | Backyard |
| Netokaal | 1,99 kg |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 2150 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 321,000 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 86,000 cm |
| SAP laius tüki kohta | 211,000 cm |