Tootja: Philips by Signify
Mudel: 17237/30/PN
EAN: 8718696156803
Philips myGarden Seinavalgusti. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Alumiinium, Klaas. Tarviku/korgi tüüp: E27, Pirnide arv: 1 pirn(id), Ühilduva pirni energiaklass: D, E. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 220-240 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 248 mm, Sügavus: 222 mm, Pikkus: 222 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 238 mm, Pakendi sügavus: 268 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Philips myGarden Hoverfly Wall Light 60W E27 No-bulb | €49.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Klaas |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Kaitseklaas | I |
| Veekindel | Jah |
| Kinnituse tüüp | Eenduv |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Valgustuse stiil | Heritage |
| Asendatav valgusallikas | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Ei |
| Ühilduva pirni energiaklass | D, E |
| Valgustehnoloogia | |
| Asenduspirni võimsus (max) | 60 W |
| Silmade mugavus | Ei |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Jah |
| Tuhmistatav | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 238 mm |
| Pakendi sügavus | 268 mm |
| Pakendi kõrgus | 263 mm |
| Pakendi kaal | 1,39 kg |
| Pakendi netokaal | 970 g |
| Pakendi kogukaal | 1,39 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 248 mm |
| Sügavus | 222 mm |
| Pikkus | 222 mm |
| Kõrgus | 224 mm |
| Kaal | 967 g |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005309101 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696156803 |
| Muud funktsioonid | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696225486 |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A++, B, C, D, E |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 967 g |
| Aiaala | Backyard |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 1,394 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 263,000 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 238,000 cm |
| SAP laius tüki kohta | 268,000 cm |