Tootja: Philips by Signify
Mudel: 17350/93/PN
EAN: 8718696158180
Philips myGarden Rippvalgusti. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Söehall, Korpuse materjal: Alumiinium, Sünteetika. Tarviku/korgi tüüp: E27, Pirnide arv: 2 pirn(id), Ühilduva pirni energiaklass: D, E. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 260 mm, Sügavus: 260 mm, Pikkus: 260 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 95 mm, Pakendi sügavus: 274 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Söehall |
| Korpuse materjal | Alumiinium, Sünteetika |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | Jah |
| Kaitseklaas | II |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Valgustuse stiil | Kaasaegne |
| Asendatav valgusallikas | Jah |
| Kulumiskindel hea kvaliteediga materjal | Jah |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Autonoomne režiim | Ei |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Pirnide arv | 2 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Ei |
| Valgustehnoloogia | |
| Ühilduva pirni energiaklass | D, E |
| Asenduspirni võimsus (max) | 14 W |
| Silmade mugavus | Ei |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Jah |
| Kaugjuhitav | Ei |
| Hämardi | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 274 mm |
| Pakendi kõrgus | 279 mm |
| Pakendi kaal | 1,11 kg |
| Pakendi netokaal | 930 g |
| Pakendi kogukaal | 1,11 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 260 mm |
| Pikkus | 260 mm |
| Sügavus | 260 mm |
| Kõrgus | 81 mm |
| Kaal | 933 g |
| Muud funktsioonid | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A++, B, C, D, E |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696228142 |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005382401 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696158180 |
| Tehnilised andmed | |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 1112 g |
| Aiaala | Backyard |
| Netokaal | 933 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 279,000 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 95,000 cm |
| SAP laius tüki kohta | 274,000 cm |