Tootja: Philips by Signify
Mudel: 16462/93/16
EAN: 8718696131268
Philips myGarden Postament-/postvalgusti. Tüüp: Õuevalgustid postamentidele/postidele, Toote värv: Söehall, Valge, Korpuse materjal: Alumiinium. Tarviku/korgi tüüp: Mittevahetatav(ad) pirn(id), Pirnide arv: 1 pirn(id), Pirni tüüp: LED. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 Hz. Laius: 100 mm, Sügavus: 100 mm, Pikkus: 100 mm. Pakendi laius: 111 mm, Pakendi sügavus: 111 mm, Pakendi kõrgus: 421 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Tüüp | Õuevalgustid postamentidele/postidele |
| Toote värv | Söehall, Valge |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | |
| Kaitseklaas | II |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Asendatav valgusallikas | |
| Valgustuse stiil | Kaasaegne |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Pirni tüüp | LED |
| Koguvõimsus | 6 W |
| Pirni võimsus | 6 W |
| Valguse värv | Soe valge |
| Pirni pinge | 230 V |
| Pirni eluiga | 25000 h |
| Valgustehnoloogia | |
| Samaväärne pirni võimsusega | 47 W |
| Silmade mugavus | |
| Täielik valgusvoog | 600 lm lm |
| Ergonoomika | |
| Tuhmistatav | |
| Dimmerdatav | |
| Kaugjuhitav | |
| Hämardi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100 mm |
| Pikkus | 100 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 400 mm |
| Kaal | 1,32 kg |
| Muud funktsioonid | |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 8718696220757 |
| LED-mooduli garantii | 5 aasta(t) |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915005194001 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 8718696131268 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 111 mm |
| Pakendi sügavus | 111 mm |
| Pakendi kõrgus | 421 mm |
| Pakendi kaal | 1,47 kg |
| Pakendi netokaal | 1,32 kg |
| Pakendi kogukaal | 1,47 kg |
| Tehnilised andmed | |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 1470 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 421,000 cm |
| Aiaala | Backyard |
| SAP pikkus tüki kohta | 111,000 cm |
| SAP laius tüki kohta | 111,000 cm |
| Netokaal | 1,32 kg |