Tootja: Philips by Signify
Mudel: 16351/93/16
EAN: 5413987120268
Philips EcoMoods Seinavalgusti. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Söehall, Korpuse materjal: Alumiinium. Tarviku/korgi tüüp: E27, Pirnide arv: 1 pirn(id), Pirni tüüp: Fluorestseeriv. Toiteallika tüüp: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 230 V, AC-sisendsagedus: 50-60 Hz. Laius: 101 mm, Sügavus: 118 mm, Pikkus: 118 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 132 mm, Pakendi sügavus: 1180 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Seinavalgusti Philips 16351/93/16 Antratsiithall Alumiinium 15 W E27 970 Lm A (4000 K) (Soe Valge) ( | €53.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Söehall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | |
| Kaitseklaas | II |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Aed, Terrass |
| Asendatav valgusallikas | |
| Klaasi värv | Valge |
| Valgustuse stiil | Kaasaegne |
| Sobiv asukoht | Aed, Terrass |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendsagedus | 50-60 Hz |
| AC-sisendpinge | 230 V |
| Energiatõhususe klass | A |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | |
| Pirni tüüp | Fluorestseeriv |
| Pirni võimsus | 15 W |
| Valguse värv | Soe valge |
| Pirni pinge | 230 V |
| Pirni eluiga | 10000 h |
| Värvitemperatuur | 2700 K |
| Valgusvoog | 970 lm |
| Valgustehnoloogia | |
| Ühilduva pirni energiaklass | D, E |
| Samaväärne pirni võimsusega | 75 W |
| Asenduspirni võimsus (max) | 15 W |
| Silmade mugavus | |
| Valgusvoog kokku (peidetud) | 970 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | |
| Kaugjuhitav | |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 132 mm |
| Pakendi sügavus | 1180 mm |
| Pakendi kõrgus | 265 mm |
| Pakendi kaal | 1,23 kg |
| Pakendi netokaal | 889 g |
| Pakendi kogukaal | 1,23 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 101 mm |
| Sügavus | 118 mm |
| Pikkus | 118 mm |
| Kõrgus | 212 mm |
| Kaal | 889 g |
| Muud funktsioonid | |
| Compatible bulb energy efficiency classes (old) | A, A+, B, C, D, E |
| Included bulb energy efficiency class (old) | A |
| EAN/UPC/GTIN (pakend) | 5413987609862 |
| Logistika andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 915003761401 |
| SAP EAN/UPC osa kohta | 5413987120268 |
| Tehnilised andmed | |
| Netokaal | 889 g |
| Aiaala | Backyard |
| SAP EAN kogukaal tüki kohta | 1233 g |
| SAP kõrgus tüki kohta | 265,000 cm |
| SAP pikkus tüki kohta | 118,000 cm |
| SAP laius tüki kohta | 132,000 cm |