Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8720169263895
EAN: 8720169263895
Philips Õuevalgustid. Tüüp: Õue seinalamp, Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Pirnide arv: 1 pirn(id), Pirni tüüp: LED, Pirni eluiga: 50000 h. Toiteallika tüüp: Päikeseenergia, Päikesepaneeli pinge: 4 V. Laius: 140 mm, Sügavus: 190 mm, Kõrgus: 205 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 150 mm, Pakendi sügavus: 165 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Tüüp | Õue seinalamp |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP44 |
| Veekindel | Jah |
| Kaitseklaas | III |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Esikülg, Aed, Terrass |
| Integreeritud andurid | Päeva/öö andur, Liikumisandur |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Päikeseenergia |
| Päikesepaneeli pinge | 4 V |
| Lambid | |
| Pirnide arv | 1 pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Jah |
| Pirni tüüp | LED |
| Pirni eluiga | 50000 h |
| Värvitemperatuur | 3000 K |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Asenduspirni võimsus (max) | 1,4 W |
| Ergonoomika | |
| Tuhmistatav | Ei |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 165 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Kaal | 480 g |