| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Seagate Game Drive for Xbox STHB1000401 - Puolijohdeasema - 1 Tt - ulkoinen (... | €281.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Andmeedastuskiirus | 5 Gbit/s |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| HP segment | Ettevõtlus, Kodu |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79 mm |
| Sügavus | 9,1 mm |
| Kõrgus | 93,5 mm |
| Kaal | 84 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kiirstardi juhend | |
| Pakendi laius | 171,5 mm |
| Pakendi sügavus | 134,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 21 mm |
| Pakendi kaal | 267 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |