Tootja: Samsung
Mudel: MU-PA1T0B/EU
EAN: 5711783862116
Samsung T5. Pooljuhtketta maht: 1000 GB. USB-konnektor: USB tüüp-C, USB versioon: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lugemise kiirus: 540 MB/s, Kirjutamise kiirus: 540 MB/s. Andmeedastuskiirus: 0,54 Gbit/s. Salasõna kaitse, Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG PORTABLE SSD T5 MU-PA1T0 | €164.64 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Andmeedastuskiirus | 0,54 Gbit/s |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Salasõna kaitse | |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1 |
| Sertifikaat | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 10,5 mm |
| Kõrgus | 57,3 mm |
| Kaal | 51 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |