Tootja: MyMedia
Mudel: 69285
EAN: 0023942692850
MyMedia MyExternal SSD. Pooljuhtketta maht: 512 GB, SSD-ketta mõõtmed: M.2. USB-konnektor: USB tüüp-C, USB versioon: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lugemise kiirus: 520 MB/s, Kirjutamise kiirus: 480 MB/s. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Kõvaketas väline SSD MyMedia 512GB USB3.2 Gen2 USB-C, M.2, USB-C -> USB-A kaabel, Re520MB/s Wr400MB/ | €59.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 480 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| WiFi | Ei |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Salasõna kaitse | Ei |
| Riistvara krüpteerimine | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 39 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 8,6 mm |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C / USB tüüp-A üleminek |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 60 protsenti |