Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Lugemise kiirus | 520 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| WiFi | Ei |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Salasõna kaitse | Ei |
| Riistvara krüpteerimine | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 8, Windows 7 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 39 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 8,6 mm |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C / USB tüüp-A üleminek |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 60 protsenti |