| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP P800 | €231.66 |
|
mts.ee |
HP External SSD P800 256GB, 2400/1200 MB/s, Thunderbolt 3 Type-C | €235.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| NVMe | |
| Lugemise kiirus | 2400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1200 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| Thunderbolti versioon | 3 |
| WiFi | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5.2 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0.8 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 141 mm |
| Sügavus | 72.4 mm |
| Kõrgus | 18.5 mm |
| Kaal | 208 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |