| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP P500 | €43.32 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 120 GB |
| Lugemise kiirus | 380 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 110 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79.1 mm |
| Sügavus | 53.9 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 45.4 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |