| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
HP P500 250 GB Must | €45.80 |
|
www.pc21.fr |
HP P500 250 GB Must | €47.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 250 GB |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| NVMe | |
| Lugemise kiirus | 370 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 200 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikaat | CE, UL |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,05 W |
| Võimsustarve (lugemisel) | 1,9 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 2,7 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 79.1 mm |
| Sügavus | 53.9 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 45.4 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Muud funktsioonid | |
| TBW | 100 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 100 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 100 G |
| Vibratsioon kasutamisel | 3,1 G |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 3,1 G |