Tootja: Dahua Technology
Mudel: DHI-PSSD-T70-500G-B
EAN: 6923172535085
Dahua Technology PSSD-T70-500G. Pooljuhtketta maht: 500 GB. USB-konnektor: USB tüüp-C, USB versioon: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2). Lugemise kiirus: 510 MB/s, Kirjutamise kiirus: 490 MB/s. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Dahua Technology PSSD-T70-500G 500 GB Must | €47.67 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pooljuhtketas (SSD) | |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Lugemise kiirus | 510 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 490 MB/s |
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| WiFi | Ei |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Kaitseomadused | Löögikindel |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iPadOS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 89 mm |
| Sügavus | 51 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kaal | 48,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C / USB tüüp-A üleminek |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 77 mm |
| Pakendi kõrgus | 35 mm |
| Pakendi kaal | 105 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Garantiiaeg | 3 aasta(t) |
| Muud funktsioonid | |
| TBW | 310 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |