| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO READY 4TO NOIR | €115.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Failiformaadi süsteem | NTFS |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 119 mm |
| Sügavus | 80 mm |
| Kõrgus | 21,5 mm |
| Kaal | 236 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Garantiikaart | |
| Kasutusjuhend | |