| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO FOR SMARTPHONE 500GB USB 3.0 | €110.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 6000 Mbit/s |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Failiformaadi süsteem | NTFS |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | |
| Väline toiteadapter | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 145 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 210 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Kasutusjuhend | |