| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
Canvio Connect II 500GB Blue | €100.20 |
|
www.pc21.fr |
TOSHIBA CANVIO CONNECT II | €109.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Tüüp | HDD |
| Failiformaadi süsteem | NTFS |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Sinine |
| Sõrmejäljelugeja | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 109 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 165 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Garantiikaart | |
| Kasutusjuhend | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | NTI Backup Now EZ |
| Muud funktsioonid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |