Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Failiformaadi süsteem | NTFS |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Piirvool | 0,9 A |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Sertifikaat | REACH |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 109 mm |
| Sügavus | 78 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 149 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C kuni Micro-USB Type-B |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 128 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 249 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |