| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba Canvio Basics väline kõvaketas 4000 GB Must | €115.93 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 4000 GB |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 78 mm |
| Sügavus | 19,5 mm |
| Kõrgus | 109 mm |
| Kaal | 217,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-A to Micro USB-B |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |