| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Toshiba Canvio Basics väline kõvaketas 3000 GB Must | €107.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 3000 GB |
| Tüüp | HDD |
| Failiformaadi süsteem | NTFS |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 118,9 mm |
| Kõrgus | 21 mm |
| Kaal | 217,5 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Muud funktsioonid | |
| Kiirstardi juhend | |