Tootja: Silicon Power
Mudel: SP010TBPHDA80S3B
EAN: 0886576005355
Silicon Power Armor A80. Kõvakettamaht: 1000 GB, Kõvaketta suurus: 2.5". USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Toote värv: Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER ARMOR A80 | €103.04 |
|
www.pc21.fr |
SILICON POWER ARMOR A80 | €103.42 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 1000 GB |
| Tüüp | HDD |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Siini võimsus | 5 V |
| Väline toiteadapter | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Sinine |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| Kaitseomadused | Löögikindel, Vibratsioonikindel, Veekindel |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Windows 2000 Professional, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional, Windows 7 Starter, Windows 7 Ultimate, Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Ultimate, Windows XP Home, Windows XP Professional |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Sertifikaat | CE/FCC/BSMI/Green dot/WEEE/RoHS/KCC/RCM |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 94 mm |
| Sügavus | 18,1 mm |
| Kõrgus | 139,5 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Muud funktsioonid | |
| Integreeritud USB-kaabel | |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |