Tootja: Silicon Power
Mudel: SP020TBPHD65BS3G
EAN: 4713436147855
Silicon Power Armor A65B. Kõvakettamaht: 2000 GB. USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Toote värv: Must, Hall
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Liides | USB 3.0/2.0 |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Korpuse materjal | Plast, Kumm |
| Kaitseomadused | Kukkumiskindel, Tolmukindel, Löögikindel, Veekindel |
| LED-indikaatorid | Andmed |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Kernel 2.6 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 143,4 mm |
| Sügavus | 86,7 mm |
| Kõrgus | 20,7 mm |
| Kaal | 277 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp A |
| Sertifikaadid | |
| ÜRO number | BSMI,CE,FCC,UKCA,KC,EAC |