| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA STLX2000400 | €159.06 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE FIRECUDA STLX2000400 | €161.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 2 TB |
| Liides | USB 3.0/2.0 |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Sinine |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 75,9 mm |
| Sügavus | 113,5 mm |
| Kaal | 249 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC) |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |