| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Seagate Game Drive for PlayStation - Festplatte - 2 TB - extern (tragbar) | €114.86 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | Micro-USB B |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Ei |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 2 TB |
| Liides | USB 3.0/2.0 |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 122,5 mm |
| Kõrgus | 14,5 mm |
| Kaal | 167 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Pakendi laius | 106 mm |
| Pakendi sügavus | 149 mm |
| Pakendi kõrgus | 37,5 mm |
| Pakendi kaal | 253 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,13 kg |
| Kaubaaluse brutolaius | 96,4 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 118,7 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 104,6 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 382,5 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 118 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 164 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 172 mm |