| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXPANSION STKN2000400 | €91.52 |
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXPANSION STKN2000400 | €145.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 2000 GB |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Väline toiteadapter | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 115,3 mm |
| Kõrgus | 12,6 mm |
| Kaal | 159 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Pakendi laius | 105 mm |
| Pakendi sügavus | 146 mm |
| Pakendi kõrgus | 32 mm |
| Pakendi kaal | 239 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |