| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE EXPANSION DESKTOP | €193.34 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 120,6 mm |
| Sügavus | 176 mm |
| Kõrgus | 36,6 mm |
| Kaal | 950 g |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | |
| Pakendi laius | 212 mm |
| Pakendi sügavus | 218 mm |
| Pakendi kõrgus | 68 mm |
| Pakendi kaal | 1,36 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |