Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 160 Mbit/s |
| USB-konnektor | USB |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Thunderbolt tehnoloogia | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Kõvakettamaht | 8000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Tüüp | HDD |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 41 mm |
| Sügavus | 198,1 mm |
| Kõrgus | 118 mm |
| Kaal | 1,06 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kasutusjuhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |
| Muud funktsioonid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |