| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Driveh Fru 500G Hdd | €598.72 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 55Y9263 väline kõvaketas 500 GB Must | €624.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| USB-konnektor | USB |
| USB versioon | 2.0 |
| Kõvaketas | |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Tüüp | HDD |
| Lugemise kiirus | 30 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 25 MB/s |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 77 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 14 mm |
| Kaal | 154 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 110 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 67 mm |
| Pakendi kaal | 300 g |