Tootja: iStorage
Mudel: IS-DAP2-256-500-C-G
EAN: 5057454778745
iStorage diskAshur PRO2 . Kõvakettamaht: 500 GB, Kõvaketta suurus: 2.5". USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Kõvaketta kiirus: 5400 RPM, Lugemise kiirus: 148 MB/s, Kirjutamise kiirus: 140 MB/s. Toote värv: Must, Grafiit
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Andmete edastamise maksimaalne määr | 5000 Mbit/s |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB andmeedastuskiirus | 5000 Mbit/s |
| Thunderbolt tehnoloogia | Ei |
| WiFi | Ei |
| Kõvaketas | |
| Kõvaketta suurus | 2.5 " |
| Kõvakettamaht | 500 GB |
| Kõvaketta kiirus | 5400 RPM |
| Tüüp | HDD |
| Lugemise kiirus | 148 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 140 MB/s |
| Võimsus | |
| Siini toiteallikas | USB |
| Funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Grafiit |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Veekindel |
| PIN-põhine juurdepääs | Jah |
| Riistvara krüpteerimine | Jah |
| Salasõna kaitse | Jah |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES, FIPS 140-2, FIPS 197 |
| Kaabliluku pesa | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android |
| Sertifikaat | NCSC CPA, NLNCSA BSPA, FIPS 140-2 Level 3 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 124 mm |
| Sügavus | 84 mm |
| Kõrgus | 20 mm |
| Kaal | 225 g |
| Pakendi andmed | |
| Kandekarp | Jah |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717050 |