Tootja: V7
Mudel: VF38GAR-3E
EAN: 0662919087369
V7 VF38GAR-3E. Maht: 8 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Lugemise kiirus: 45 MB/s, Kirjutamise kiirus: 20 MB/s. Toote kuju: Liugur. Kaal: 8 g. Toote värv: Must, Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Pendrive V7 8 GB (VF38GAR-3E) | €9.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 8 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Lugemise kiirus | 45 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 20 MB/s |
| Disain | |
| Toote kuju | Liugur |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Võtmehoidja | Jah |
| Sertifikaat | RoHS, CE, FCC |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 9,2 mm |
| Kõrgus | 54,9 mm |
| Kaal | 8 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 81,3 mm |
| Pakendi sügavus | 10,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 104 mm |
| Pakendi kaal | 17 g |