Tootja: Silicon Power
Mudel: SP256GBUF3B21V1K
EAN: 4712702649062
Silicon Power SP256GBUF3B21V1K. Maht: 256 GB, Seadme liides: USB tüüp A, USB versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Toote kuju: Liugur. Kaal: 8,93 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Silicon Power Blaze B21 - USB-Flash-Laufwerk | Silicon Power | SP256GBUF3B21V1K | 4712702649062 | €19.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maht | 256 GB |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Isehäälestuv | |
| Mac-ühilduvus | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panther |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Liugur |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| Sertifikaat | CE/FCC, BSMI, Green dot, WEEE, RoHS |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | |
| PIN-põhine juurdepääs | |
| Salasõna kaitse | |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 58 mm |
| Sügavus | 19,5 mm |
| Kõrgus | 9,6 mm |
| Kaal | 8,93 g |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |